Firma Profili

GOLCULAR HURDACILIK; Konya'da Hurda ürünlerin alımı ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.


Günümüzde çok önemli bir konuma sahip olan, "geridönüşüm" varlıkların geri kazanılması demektir. Hurdaları değerlendirmek hem geri dönüşüm demek hem de ekonomiye katkı demektir. Hurdalar geri dönüştürülebilen ve tekrardan kullanılabilir duruma gelen malzemelerdir. Hurdalar çok değerlidir ve çok değerli olmasının nedeni ise geri dönüştürülebilir malzemeler olmalarıdır.


Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz hurda sektöründe metal ürünleri satın alıyoruz. Aynı zamanda hemen kullanılabilecek metal hurdaları, talep eden müşterilerimize satıyoruz.


Firmamız; ; hurda bakır ve hurda alüminyum, hurda boru ve hurda beyaz, hurda kablo ve hurda otomotiv parçaları, hurda sac ve hurda inşaat demiri ile diğer bütün metal hurdaları değerinde nakit olarak satın almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Hurdacı, Konya Hurdacı, hurda fiyatları, hurdacılar, hurda alanlar, hurda demir bakır, hurdacılar sitesi, hurda alımı, hurda boru profil